طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن

 

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت 

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن 

طراحی لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج

-------------------------------------------------------------

;

 

طراحی وبسایت طراحی وبسایت

 

شما که می خواهید وارد دنیای کسب و کار های دیجیتالی شوید، اول از همه برای شروع فعالیت خود به یک وب سایت نیاز دارید چرا که یک سایت به کسب و کار شما هویت می بخشد و رسانه ای تحت مالکیت شما برایتان به ارمغان می آورد. معمولاً افرادی که به دنبال طراحی سایت هستند، یک سری دغدغه های مشترکی دارند که از جمله آنها عبارت اند از:

طراحی گرافیکی سایت چگونه انجام می شود؟ برای سفارش طراحی سایت چه کاری باید انجام دهم؟ فرآیند طراحی سایت به چه صورت است؟ هزینه تقریبی طراحی یک سایت فروشگاهی یا شرکتی چقدر است؟ صفر تا صد پروژه چقدر طول می کشد؟ چه خدمات پس از فروشی توسط شما ارائه می گردد؟ سایت را با وردپرس طراحی کنم یا PHP ؟ چه فرقی دارند؟ کدام یک برای بیزینس من بهتر است؟

تیم ما می تواند شما را در مسیر درستی قرار دهد تا بتوانید سایتی را در برابر چشمان مخاطبان خود قرار دهید که کاملاً منطبق بر نیاز و سلایق آنها باشد...

انتخاب با شماست ؛) 

 

طراحی وبسایت

 

طراحی وبسایت

 

طراحی وبسایت

 

;

لندینگ پیج طراحی لندینگ پیج 

 

یکی از راه های جذاب و پربازده برای بازاریابی محصولات یا خدمتتان در بستر اینترنت، استفاده از لندینگ پیج هاست. این صفحات ورود بخاطر طراحی جذاب و با گرافیک بالا، نظر مخاطبان را به خود جلب می کنند و باعث می شوند که آنها با برندتان ارتباط بهتری برقرار کنند و یا اینکه احساس  خوبی نسبت به سازمانتان داشته باشند. یک لندینگ پیج مطلوب می بایست اطلاعات مفید را به صورت خلاصه و البته جذاب در پیش چشم مخاطب قرار دهد تا وی به راحتی از نیت شما آگاه شود و دچار سردرگمی و ابهام نگردد.

هدف نگار برای طراحی لندینگ پیجتان کمکتان می کند.

 

طراحی لندینگ پیج

 

لندینگ پیج

 

طراحی لندینگ پیج

 

;

لندینگ پیج طراحی لندینگ پیج 

;