بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

استراتژی انتشار محتوا

استراتژی

انتشار محتوا

 

نشر گسترده محتوا در شبکه های اجتماعی

نشر گسترده محتوا

در شبکه های اجتماعی

 

مدیریت  شبکه های اجتماعی

مدیریت

شبکه های اجتماعی

 

رصد  برند ها و رقبا

رصد

برند ها و رقبا

 

-------------------------------------------------------------

 

;

استراتژی انتشار محتوا استراتژی انتشار محتوا

 

هرچقدر برای تعیین یک استراتژی مناسب برای کسب و کارتان وقت بگذارید، ارزشمند می باشد؛ چرا که شما قرار است براساس آن عمل کرده و به پیش بروید تا به اهدافتان برسید. این قضیه در مورد انتشار محتوا هم صدق می کند. همه می دانیم که امروزه سر زدن به شبکه های اجتماعی در میان همه افراد جامعه از نوجوانان گرفته تا بزرگسالان به یک عادت روزمره تبدیل شده است و شما به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید به گونه ای عمل کنید که در زمان هایی که آنها در شبکه های اجتماعی فعال هستند، شما را ببینند. در اینصورت است که اثرگذاری تلاش هایتان در شبکه های اجتماعی چند برابر خواهد شد.

در حقیقت باید به این نکته توجه کنید که انتشار زیاد محتوا می تواند فالوور های شما را آزار دهد و انتشار محدود و نامنظم محتوا هم باعث شکست شما در جنگ با رقبایتان خواهد شد. بنابراین شما باید بدانید که مثلاً در هر هفته یا هر ماه چند محتوا و در کدام یک از شبکه های اجتماعی منتشر کنید؟ یا استفاده از کدام هشتگ ها می تواند به صورت هدفمند تر مخاطبان را به سمت شما بکشاند؟ و...

پاسخ به این سوالات است که می تواند شما را در مسیر درست قرار دهد تا دقیقاً مخاطبان خود را هدف قرار دهید نه عموم جامعه را.

استراتژی انتشار محتوا

 

استراتژی انتشار محتوا

 

استراتژی انتشار محتوا

 

;

نشر گسترده محتوا  در شبکه های اجتماعی نشر گسترده محتوا  در شبکه های اجتماعی

 

شنیدین که بعضی وقت ها آدم وقتی می خواد یه کاری رو انجام بده، دیگران بهش میگن: مگه میخوای آپولو هوا کنی؟...

اگر واقعاً به دنبال این هستید که محتوا هایتان در بازه زمانی محدود و توسط تعداد زیادی از افراد دیده شود، شبکه های اجتماعی را جدی بگیرید. چرا که به حدی در میان مردم و جوامع مختلف محبوب شده اند که افراد هر روز چند ساعتی را صرف وقت گذراندن در این شبکه های می کنند. 

 

حال اگر می خواهید که در این بستر جذاب و مخاطب پسند، صدایتان را به گوش مردم برسانید و چنان تصویر ذهنی برایشان ایجاد کنید که تا مدت ها در خاطرشان بماند... باید خدمتتان عرض کنم که شما می بایست آپولوی محتوایتان را در فضای کهکشانی شبکه های اجتماعی به آسمان بفرستید!!

البته اینکه چه زمانی و چگونه این کار را بکنید، خودش کلی داستان داره...! 

انتشار محتوا

 

نشر  محتوا در شبکه های اجتماعی

 

نشر محتوا

 

;

 

مدیریت شبکه های اجتماعی مدیریت شبکه های اجتماعی

 

 

یک زمانی بود که گفته میشد که فقط محتوای خوب تولید کن و منتشر کن... اما الان قضیه فرق کرده است. معضل بسیاری از برند ها مدیریت صفحاتشان در شبکه های اجتماعی می باشد. اگر بخواهیم دقیق تر به این دغدغه بپردازیم، از شما می خواهیم به سوالات زیر کمی فکر کنید:

چه زمانی پست خود را در اینستاگرام منتشر کنم؟ آیا با توجه به شرایط جامعه پست درستی را منتشر کردم؟ در چه روز هایی بهتر ایت فعالیت بیشتری داشته باشم؟

آیا به اهدافی که در نظر داشتم رسیده ام یا نه؟ علت پایین بودن مشارکت مخاطبان من چیه؟ کدام کمپین ها را می توانم به کار بگیرم تا نرخ تعامل صفحه اینستاگرام خودم رو ارتقاء دهم؟

من که هر روز نمی توانم دقیقاً سر ساعت مشخصی هم در تلگرام، هم در اینستاگرام، هم در فیس بوک و ... پست بگذارم! شاید در جلسه ای باشم، شاید مهمانی باشم و...

آیا هشتگ هایی که در زیر پستم قرار دادم واقعاً به درد من می خوردند یا نه؟ کدوم هشتگ ها رو استفاده کنم که سریع تر رشد کنم؟ اصلاً چند تا هشتگ باید استفاده کنم؟

و...

ما می توانیم خیالتان را از این دغدغه ها راحت کنیم...

 

مدیریت شبکه های اجتماعی

 

مدیریت شبکه های اجتماعی

 

مدیریت شبکه های اجتماعی

 

;

 

رصد برند ها و رقبا رصد برند ها و رقبا

 

 

حواستان باشد که شما در خلأ فعالیت نمی کنید بلکه شما در کنار یکسری از برند های دیگر که رقبایتان هستند محصولات یا خدمات خود را به افراد ارائه می دهید. برای موفق شدن در یک بازار رقابتی نیاز داریم تا در کنار بررسی دائمی عملکرد خود، رقبای خود را هم رصد کنیم؛

 یعنی باید از استراتژی هایی که به کار گرفته اند، کمپین هایی که در طول سال برگزار می کنند، میزان فعالیت آنها در شبکه های اجتماعی و به طور کلی نحوه حضور رقبا در فضای دیجیتال کاملاً با خبر باشیم!!

 

رصد برند ها و رقبا

 

رصد برندها و رقبا

 

رصد برندها و رقبا

 

;