بازاریابی موتور های جستجو

 

سئو

سئو

 تبلیغات کلیکی در گوگل و وبسایت ها 

تبلیغات کلیکی 

در گوگل و وبسایت ها

-------------------------------------------------------------

 

;

سئو سئو

 

در حال حاضر اغلب افراد برای پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نیاز خود به موتور های جستجو به ویژه گوگل مراجعه می کنند. بنابراین یکی از مهم ترین مواردی که صاحبان و مدیران کسب و کار باید به آن توجه کنند، قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل آن هم در سه رتبه اول و به صورت پایدار می باشد؛ چون بیش از 60 درصد کلیک های کاربران روی سه لینک اول گوگل انجام می شود؛ 

از طرف دیگر چون شما نیاز دارید که جایگاه کسب و کار خود را در صفحه نتایج جستجو حفظ کنید، نمی توانید مدام برای این امز هزینه های سنگین انجام دهید ، هر روز تبلیغ کنید و... به همین دلیل سئو راهکاری کاملاً رایگان اما زمان بر بوده که می تواند ترافیک پایداری را به سمت سایت شما سرازیر کند. مزیت دیگر آن نسبت به تبلیغات در فضای مجازی این است که اگر مدتی هم روی سئوی سایت خود فعالیت کمتری داشته باشید، سریعاً جایگاه خود را از دست نمی دهید اما تبلیغات تا زمانی برای شما منفعت دارد و بازدیدکنندگان را به سوی شما می فرستد که پول خرج می کنید!

 

کمی به دغدغه های زیر فکر کنید:

آیا لینک سازی داخلی سایت من به درستی انجام شده؟ آیا مطالبی که در بلاگ قرار دادم طبق الگوریتم های گوگل نوشته شده؟ چگونه ترافیک پایداری را به سمت سایت خود ایجاد کنم؟ روی چه کلید واژه هایی باید سرمایه گذاری کنم تا نرخ کلیک سایت خود را ارتقا دهم؟ و ...

 

سئو

 

سئو

 

سئو

 

;

 

 

تبلیغات کلیکی در گوگل و وبسایت ها تبلیغات کلیکی در گوگل و وبسایت ها

 

راهکار دیگری که شما می توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید، تبلیغات کلیکی است. در واقع اگر بخواهیم خیلی ساده به مزیت های این روش اشاره کنیم باید بگوییم که اولاً برخلاف سئو، زود بازده بوده و در مدت زمان کوتاهی بازدیدکنندگان زیادی را به  سایتتان می آورد. از طرف دیگر زمانی از تبلیغ دهنده هزینه دریافت می شود که روی تبلیغش کلیک شده باشد به عبارت دیگر یک راهکار مقرون به صرفه محسوب می گردد.

از آنجایی که میزان هزینه ای که انجام شده کاملاً مشخص است به شما این امکان را می دهد که تحلیل دقیقی از میزان سودآوری هر کلیک نسبت به هزینه ای که برای آن انجام شده، داشته باشید.

حالا که با مزایای این روش آشنا شدید... انتخاب با شماست...

 

تبلیغات کلیکی

 

تبلیغات کلیکی

 

تبلیغات کلیکی

 

;