بازاریابی محتوا

 

استراتژی محتوا

استراتژی محتوا 

توسعه وبلاگ برند ها

توسعه وبلاگ برندها

تولید محتوا

تولید محتوا

-------------------------------------------------------------

 

;

 

استراتژی محتوا استراتژی محتوا

 

 

اگر به دنبال این هستید که محتوا های برندتان همچون ابزاری باشد تا بتواند اعتبار کسب و کارتان را بهبود دهد، سودآوریتان را ارتقا بخشد و به طور خلاصه شما را به اهدافتان برساند، باید برای تولید و انتشار محتوای خود، یک استراتژی مناسب داشته باشید.  برای همین می بایست در مورد این که می خواهید برای چه مخاطبانی، چه نوع محتوایی، در چه رسانه ای و در چه زمانی منتشر کنید، آگاهانه تصمیم بگیرید یا به زبان ساده تر نیاز به این دارید که استراتژی محتوای برند خود را طراحی کنید. یادتان باشد استراتژی که شما برای محتوای خود اتخاذ می کنید نشان دهنده هنر شما در جنگ با رقبا بر سر جلب توجه افراد می باشد. ما می توانیم به شما کمک کنیم که برای جذب نگاه مخاطبانتان، در مسیر درست قدم بردارید.

 

استراتژی محتوا

 

 

استراتژی محتوا

 

استراتژی محتوا

 

;

 

توسعه وبلاگ برندها توسعه وبلاگ برندها

 

آیا می دانید که اصلاً وبلاگ سایتتان به چه دردی می خورد؟ اصلاً چرا باید کلی زمان و هزینه صرف کنیم و تعداد زیادی مطالب و مقاله را بصورت رایگان در وبسایت خود قرار دهیم؟

خب معمولاً افراد از طریق موتور های جستجو، به دنبال یافتن پاسخی برای سوالات خود هستند. از سوی دیگر اگر شما مخاطبان هدف خود را به درستی تعیین کرده باشید و مطالب متناسب با نیاز و سلایق آنها منتشر کنید، آنها به سایتتان مراجعه خواهند کرد. حتی اگر محصول یا خدمت شما را هم خریداری نکنند باعث می شود که به اصطلاح پاخور سایت شما بهتر شود! این امر اعتبار سایت شما را نزد موتور های جستو افزایش می دهد.

حال نتیجه چه می شود؟ وبسایت شما در صفحه نتایج موتور های جستجو در رتبه بالاتری نسبت به رقبایتان قرار می گیرد و طبیعتاً تعداد مراجعه کننده به سایت شما افزایش خواهد یافت.

ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر تا به امروز وبلاگ سایت خود را راه اندازی نکرده اید و یا اینکه وبلاگ مثل یک بخش دکوری سایتتان بوده است، در مورد دیدگاه خود تجدید نظر کنید! 

 

 توسعه وبلاگ برندها

 

 

توسعه وبلاگ برندها

 

توسعه وبلاگ برندها

 

;

 

تولید محتوا  تولید محتوا

 

 

شما مخاطب عزیزی که زمان صرف کرده اید و تا این بخش از سایت ما پیش آمده اید، مطمئناً از اهمیت تولید محتوا آگاهید. پس اجازه دهید بریم سراغ اصل مطلب، محتوا انواع مختلفی دارد از ویدیو، عکس و پادکست گرفته تا بنر های تبلیغاتی و مقاله برای وبلاگ و ... . هر یک از آن ها نیز مزیت ها و معایب خود را دارند، بنابراین می بایست متناسب با اهداف خود محتوا های  مخاطب پسند و با کیفیت تولید و منتشر کنید.

شاید در نگاه اول پیش خود گمان کنید که تولید محتوا کار ساده ایست و یا می شود به کمک فردی کم تجربه که تخصص خاصی هم در این زمینه ندارد، کار  شما راه بیفتد اما به خاطر داشته باشید که یک محتوای با کیفیت و بخصوص از نوع ویروسی (وایرال) می تواند افراد زیادی را بسوی شما بکشاند و از سوی دیگر تصویر ذهنی مطلوب تری را در مخاطبانتان ایجاد کند. اطمینان خاطر داشته باشید که صرف هزینه، زمان و انرژی برای تولید یک محتوای مرغوب ارزشش را دارد و به تعبیری سرمایه گذاری برای آینده است!

 

تولید محتوا

 

تولید محتوا

 

تولید محتوا

 

;